VARIO CLIC
Vario Clic Premium Plus - Klas Mekanlara Plus Çözümler.

Kurulduğu günden günümüze kadar etkileyici fikirler ve teknolojik yeniliklerle parke sektöründe öncü ve lider firma olan Yıldız Entegre; bir yeniliğe daha imza atarak Vario Clic Premium Plus laminant parkeyi müşterileriyle buluşturmanın haklı sevincini yaşıyor.

Vario Clic Premium Plus laminant parkenin yüzeyi Register Emboosing desenlidir. Üretiminde yüksek yoğunlukta 12 mm hdflam kullanılmıştır. Parkenin 4 tarafı pahlıdır (derzlidir).Yüzey kalitesinde kullanılan dekor kâğıtları 32. Sınıf, AC/4 seviyesindedir. laminant parkenin bütün üretim değerleri TSE toleransları içindedir.laminant parkenin 1 paletinde 65 paket (62,33 m²) ürün bulunmaktadır.

Vario Clic Premium Plus laminant parkede güncel 5 renk (Bergamo,Genova,Milano,Palermo,Venedik,) üretimi yapılacaktır
Tasarım ayrıntıda gizlidir.

Smart Click laminant parkenin yüzeyi Timberland desenlidir. Üretiminde yüksek yoğunlukta 6 mm hdflam kullanılmıştır. Yüzey kalitesinde kullanılan dekor kâğıtları 31. Sınıf, AC/3 seviyesindedir. laminant parkenin bütün üretim değerleri TSE töleransları içindedir. laminant parkenin 1 paletinde 60 paket (110,736 m²) ürün bulunmaktadır.

Smart Click laminant parkede birbirinden görkemli 6 renkle (Smart Açık Ceviz - Smart Kayın - Smart Meşe - Lamine Meşe - Safir Meşe - Toros Çam) üretim yapılacaktır.
Parkenin parlayan yeni yıldızı: Vario

Tarihi insanlığın tarihi kadar eski olan ahşap geçmişten günümüze en doğal, en sağlıklı ve en güvenli hammadde olmaya devam etmiştir.

Bu nedenle tüm mekânların altyapısından, aksesuarlarına kadar her alanda kullanılabilen ahşabın, özellikle zemin malzemesi olarak kullanılması vazgeçilmez unsurlardan biri olmuştur.

Yıldız Entegre; tutkalsız, pratik ve kolay monte edilen 'clic sistem'i Varioclic markasıyla ahşap zeminleri yeniden yorumladı. Çağdaş tasarımı, zengin renk seçenekleri, üst düzey estetik anlayışı ile Varioclic tüketiciyle buluştuğu ilk günden itibaren dünyada aranan bir marka oldu.

Avrupa standartlarının da üzerinde bir kaliteye sahiptir.

Varioclic; kolay montajı, leke tutmayan, çizilmeyen, darbeye ve kimyasal maddelere dayanıklı yüzeyi gibi üstün özelliklerinin yanı sıra istenildiğinde herhangi bir tahribata uğramadan sökülüp takılabiliyor.
Hasan Altındağ Orman Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti. 1986 - 2015. © Copyright. Tüm hakları saklıdır. Hiç bir veri & görsel izinsiz kullanılamaz, paylaşılamaz.