HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

40 Yılı aşkın bir süredir ahşap sektöründe hizmet veren firmamız Hasan Altındağ , üstün üretim kalitesini, müşteri memnuniyetini ve isteklerini hedef alarak, seçmiş profesyonel bir yönetim kadrosu ve kurumsal yapısı ile ticarette dürüstlük ilkesini uygulayarak bugün ahşap ürünleri sektöründe Konya’nın en önde gelen kuruluşlarından biri durumundadır.

Ürünlerinde sağladığı kalite, kullandığı çağdaş üretim teknikleri ve ticari itibarı ile sektöründeki fiyat-kalite yönünden liderlik konumu ile şehir içi ve şehir dışı müşterilerinin güvenini kazanmıştır.

Ahşap ürünlerinde garanti verebilen tek firmadır.En uygun fiyatları ile her zaman hizmetinizdeyiz.


MİSYONUMUZ

Profesyonelizmin en yüksek standartlarını uygulamak sözüyle, misyonumuz;

• Sektördeki liderliğimizin devamını sağlamak.
• Gelişimimizin sürekliliğini sağlamak ve teknoloji alanında ilerlemeleri takip etmek.
• En iyi kaliteyi en uygun fiyata sunmak.
• Garanti kapsamı ve müşteri memnuniyetimizin devamlılığını sağlamak,
• Zamanında Teslimat & Satış Sonrası ürün desteği politikasını geliştirmek,
• Üretim aktivitemizde insan sağlığını ve çevreyi korumaktır.


VİZYONUMUZ

sektöründe en güvenilir tedarikçi olmaktır.

Amacımız; kalite standartları ve ticaret ahlakına uygun bir şekilde üretim ve satış yapmaktır. Başarısı, girişimciliği ve olağanüstü ürün desteğiyle takdir edilen, sorumluluklarının bilincinde davranarak kazandığı haklı saygınlığı sürdürmeyi, yasal mevzuatlara uymayı ve sürekli gelişmeyi hedefleyen bir firma olmaktır.
Hasan Altındağ Orman Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti. 1986 - 2015. © Copyright. Tüm hakları saklıdır. Hiç bir veri & görsel izinsiz kullanılamaz, paylaşılamaz.